Administrowanie Wspólnotami Mieszkaniowymi Warszawa

Administrowanie Wspólnotami Mieszkaniowymi Warszawa
1 vote, 5.00 avg. rating (85% score)

Administrowanie Wspólnotami Mieszkaniowymi Warszawa (9)Może wstyd się przyznać i to jeszcze w moim wieku, ale.. Boję się naszej klatki schodowej. I to nie jest tak, że mój lęk jest całkowicie nieuzasadniony, o nie! Może tylko odrobinkę… Nieracjonalny. Zacznę może od tego, że odkąd pamiętam nie była ona odmalowana. Przez te ponad dziesięć lat jak tu mieszkamy nigdy nie widziałam, żeby ktoś ją odmalowywał. Niby w sprawach takich jak Administrowanie Wspólnotami Mieszkaniowymi Warszawa nie narzuca jakichś odgórnych zasad, niemniej myślę, że jakieś ogólne wymagania co ile należy odświeżać klatkę byłyby bardzo korzystne dla wspólnoty i mieszkańców takich jak ja.

Ponieważ teraz ta klatka jest dla mnie absolutnie przerażająca. Szara, obdrapana, pełna złowieszczego graffiti i grubych czarnych pajęczym, przemienia każdy akt wchodzenia i wychodzenia w scenę rodem z horroru. Ilekroć muszę nią przejść, mam ciarki na plecach i niemal czuję, jak z ciemności śledzi mnie jakiś morderca. Tak.. Administrowanie Wspólnotami Mieszkaniowymi Warszawa mogłaby ujednolicić i poprawić zasady.

Inne wpisy o architekturze oraz nieruchomościach:

Posted by:

admin

Related articles

Tagi: armatura łazienkowa Apavisa, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, lpk110, Szybkoschnący Impregnat dekoracyjny zastosowanie, kostka fakturowana producent, glutamina katowice, markizy Kęty, orienteering miejski na imprezę integracyjną, kinesiotaping bielsko biała, internorm okno kf410, trioxygen 5

Back to Top