Projektowanie wnętrz – Ostrowiec Świętokrzyski

Projektowanie wnętrz – Ostrowiec Świętokrzyski
1 vote, 5.00 avg. rating (85% score)

projektowanie wnętrz (3)Jak dekorować ściany?
Jeżeli przyjrzymy się wnętrzarskim trendom, to szybko dojdziemy do wniosku, że w praktycznie każdej aranżacji mamy do czynienia z jakąś nietypową dekoracją ściany. Modne projektowanie wnętrz pozwala nam na bardzo dużo i to jak daleko się posuniemy zależy tylko od naszej kreatywności.

I tak na przykład na chwilę obecną mnóstwo projektantów wykorzystuje typografię czyli umieszczanie przeróżnych liter i napisów na ścianach. Taka dekoracja sprawdza się w salonie, w sypialni nad łóżkiem, a także w kuchni czy w przedpokoju. Napis może nas inspirować, rozśmieszać i dodawać pewności siebie. Jedną z technik, którą warto wykorzystać jest malowanie liter na ścianie. Wystarczy mieć gotowe szablony i już po paru minutach nudna ściana zmieni się w coś niezwykle modnego. Jeżeli malowanie nie wchodzi w grę, to projektant może nam zaproponować naklejki ścienne. Z nich także może powstać ciekawe motto. A jeśli lubimy bardzo nowoczesną formę, to nie pozostaje nam nic innego jak przestrzenne litery 3D ze styropianu.

Posted by:

admin

Related articles

Tagi: Tanie multiplikatory, drążenie foremników, Wiedzopedia, balayage kraków, osb stopfire, vetrex okna bielsko biała, GAP Fakturowy BMW, busy do danii szamotuły, bcaa katowice sklep, kaplica Santori, standy eliptyczne cena druku

Back to Top